Láska ke zdravému stravování mě doprovází celý život. Tím nechci říct, že bych celý život jedla ideálně. To ne. Byla období, někdy kratší, někdy delší, kdy jsem dokázala spořádat, na co jsem přišla. Co mě ale vždy vrátilo na tu vyváženou cestu byla neustálá chuť experimentovat, touha cítit se ve svém těle dobře, zkoušet nové chutě, stravovací směry a získávat informace o prospěšnosti či škodlivosti jídla pro tělo.


S přibývajícím věkem jsem se naučila své tělo více poslouchat. Už mi neodpouští stravovací prohřešky tolik jako ve dvaceti.


Navíc jsem měla velkou motivaci jak vylepšit svůj zdravotní stav díky diagnóze primární lymfedém. Pátrala jsem po příčinách a postupně získala velké množství informací, jak lymfatický systém funguje, jaký má pro naše tělo význam a jak ho co nejlépe opečovat. Vznikl tak projekt Moje Lymfa a já jsem se stala zapálenou propagátorkou aktivního lymfatického systému.


Dalším zásadním milníkem, který naprosto jednoznačně určil priority, bylo narození mého syna. Abych mohla být parťákem pro jeho výchovu a zapojovat se naplno do všech aktivit, potřebovala jsem vyladit hospodaření se svojí energií.


Chtěla jsem vědět víc. Jak to v těle funguje, jaké biochemické a metabolické procesy v těle probíhají, jak se vše navzájem ovlivňuje. Dala jsem se do studia a složila profesní zkoušku Výživový poradce. Jsem členkou Aliance Výživových poradců ČR a neustále doplňuji své znalosti z oblasti výživy a zdravého životního stylu.


Máte-li taky chuť se cítit ve svém těle dobře, tak na to nemusíte být sami. Můžeme se na to společně podívat a najít tu ideální cestu přímo pro vás.